Przenoszenie maszyn, fabryk, zakładów i całych linii produkcyjnych.

 

Przenoszenie maszyn i całych linii produkcyjnych.

Specjalizujemy się w przenoszeniu (relokacji) maszyn ciężkich. Naszą główną zaletą jest doświadczona załoga: mechanicy, elektrycy, automatycy i hydraulicy.

Przemieszczanie maszyn i urządzeń.

Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Przed każdym demontażem maszyn i urządzeń przygotowujemy najpierw szczegółowy harmonogram prac oraz sprawdzamy geometrię maszyny i sporządzamy protokół pomiaru zgodnie z obowiązującymi polskimi normami w tym zakresie.

Przenoszenie linii produkcyjnych.

Branże w których głównie działamy.

Dostarczamy nasze usługi przenoszenia maszyn (relokacji) praktycznie dla wszystkich branż przemysłu:

  • przemysł ciężki
  • przemysł górniczy
  • przemysł farmaceutyczny
  • przemysł chemiczny
  • automotive
  • przemysł spożywczy

Ponadto, dzięki szerokiej gamie dostępnych usług i dodatkowych opcji, nasi klienci zawsze mogą zoptymalizować swoją działalność, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Pozwoli im to zachować przewagę nad konkurencją, zachowując przy tym zgodność z przepisami i najlepszą praktyką.

Odległość nie jest dla nas problemem.

Sprawnie, bezpiecznie i szybko przeprowadzimy przenoszenie maszyn w dowolne wskazane miejsce. Cały proces będzie odbywać się przy wykorzystaniu optymalnych rozwiązań oraz zachowaniu ciągłości produkcji, bez potrzeby angażowania pracowników zakładu, zapewniając racjonalizację kosztów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku. Nasi wykwalifikowani specjaliści z sukcesami przeprowadzili setki projektów relokacji i zmontowali dziesiątki maszyn i urządzeń z różnorodnych sektorów przemysłu. Przemawia za nami wiedza i wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkich zainteresowanych tego typu usługami.

Nowoczesny park maszynowy.

Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego, zapewniający profesjonalne zaplecze sprzętowe, a także wyspecjalizowanych oraz doświadczonych operatorów, co gwarantuje nam bardzo silną pozycję na rynku i możliwość konkurowania z innymi firmami z tej branży.

Obsługa klienta