Wykonujemy skomplikowany montaż, demontaż maszyn i urządzeń przemysłowych u każdego klienta. Zajmujemy się także relokacją całych linii produkcyjnych...

Montaż maszyn i urządzeń.

Kompleksowa usługa montażu maszyn i urządzeń przemysłowych lub innych instalacji to wyzwanie wymagające szczegółowego planowania. Realizacja zaczyna się od analizy wymagań klienta oraz przygotowania projektu.

Demontaż maszyn i urządzeń.

Prace, które wiążą się z przeprowadzeniem demontażu zaczyna się od wyłączenia urządzeń, rozłączenia razem z odinstalowaniem mediów a także rozbiórki jeżeli jest to niezbędne.

Transport, załadunek i rozładunek maszyn

Proces rozładunku w miejscu docelowym przebiega w bardzo podobny sposób. Firma wykonuje kompleksowy montaż maszyn, poziomowanie, kotwienie, kalibrację, a także podłączenia mediów (przyłącza gazowe, wody, prądu). Po wykonaniu zlecenia system funkcjonuje bez zarzutów. Dodatkowo, zapewnia także serwis oraz szkolenia z obsługi maszyn.

Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu optymalnych rozwiązań oraz zachowaniu ciągłości produkcji, bez potrzeby angażowania pracowników zakładu, zapewniając racjonalizację kosztów. Zrealizowaliśmy już setki zleceń dla naszych klientów. Każde z nich pozwalało nam rozwijać nasz potencjał oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Firma Heavy Lift odpowiada za profesjonalne zabezpieczenie maszyn na czas transportu oraz kompleksowo przygotowuje ładunek do transportu drogowego, lotniczego lub morskiego. Na kolejnym etapie za pomocą specjalistycznego sprzętu realizuje załadunek i transport do nowej lokalizacji. Transportuje w dowolne miejsce na terenie kraju i Europy.

Gwarancją jakości jest pełne zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników i ich świadomość wymagań definiowanych przez firmę i Klienta. Wiemy, jak bezpiecznie zarządzać naszą pracą i projektami, dlatego Klienci nie muszą obawiać się jakichkolwiek zagrożeń. Proponujemy sprawdzone rozwiązania wpływające na poprawę efektywności procesów produkcyjnych.

Kontakt
HEAVY LIFT
Plac Solny 14/3
50-062, Wrocław

+48 71 700 01 70
info@hvlft.com

Pon - Pt 9.00 - 16.00
Sobota - Niedziela nieczynne