Transport, montaż, demontaż maszyn i urządzeń przemysłowych.

 

Wykonujemy skomplikowany montaż, demontaż maszyn i urządzeń przemysłowych u każdego klienta. Zajmujemy się także relokacją całych linii produkcyjnych…

Warto wiedzieć, że transfer maszyn i elementów linii produkcyjnej może się odbywać także wewnątrz zakładu pomiędzy pomieszczeniami lub z części zewnętrznej do wewnętrznej i odwrotnie. Z pozoru prosta operacja w rzeczywistości potrafi nastręczyć niemałych problemów. Podstawowym wyzwaniem dla firmy realizującej transfery maszyn jest to, że w większości przypadków działamy „pod ruchem”, czyli bez możliwości czasowego zamknięcia zakładu.

Montaż maszyn i urządzeń.

Kompleksowa usługa montażu maszyn i urządzeń przemysłowych lub innych instalacji to wyzwanie wymagające szczegółowego planowania. Realizacja zaczyna się od analizy wymagań klienta oraz przygotowania projektu.

Demontaż maszyn i urządzeń.

Prace, które wiążą się z przeprowadzeniem demontażu zaczyna się od wyłączenia urządzeń, rozłączenia razem z odinstalowaniem mediów a także rozbiórki jeżeli jest to niezbędne.

Transport, załadunek i rozładunek maszyn

Proces rozładunku w miejscu docelowym przebiega w bardzo podobny sposób. Firma wykonuje kompleksowy montaż maszyn, poziomowanie, kotwienie, kalibrację, a także podłączenia mediów (przyłącza gazowe, wody, prądu). Po wykonaniu zlecenia system funkcjonuje bez zarzutów. Dodatkowo, zapewnia także serwis oraz szkolenia z obsługi maszyn.

Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu optymalnych rozwiązań oraz zachowaniu ciągłości produkcji, bez potrzeby angażowania pracowników zakładu, zapewniając racjonalizację kosztów. Zrealizowaliśmy już setki zleceń dla naszych klientów. Każde z nich pozwalało nam rozwijać nasz potencjał oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Gwarancją jakości jest pełne zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników i ich świadomość wymagań definiowanych przez firmę i Klienta. Wiemy, jak bezpiecznie zarządzać naszą pracą i projektami, dlatego Klienci nie muszą obawiać się jakichkolwiek zagrożeń. Proponujemy sprawdzone rozwiązania wpływające na poprawę efektywności procesów produkcyjnych.

Obsługa klienta